برای تعمیر کیبورد لپ تاپ دل در نمایندگی دل از تجهیزات به روز و پیشرفته برای عیب یابی اولیه و همچنین تعمیرات استفاده می شود که می تواند کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین کند تا با خیال راحت لپ تاپ دل خود را به دست متخصصین این مجموعه بسپارید.

البته تعمیر کیبورد لپ تاپ های دل دارای پیچیدگی هایی نیز هست و در هر زمانی نمی توان از آن استفاده کرد.

در این مطلب قصد داریم بررسی کنیم که لپ تاپ شما چه زمانی و چرا به تعمیر کیبورد نیاز دارد و چرا باید آن را به یک فرد متخصص بسپارید.

تعمیر کیبورد لپ تاپ دل

تعمیر کیبورد لپ تاپ دل

دل یکی از برند هایی است که در زمینه تولید لپ تاپ در داخل کشورمان طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از لپ تاپ های قدیمی در خانه ها و یا کسب و کار ها را را لپ تاپ های دل تشکیل داده اند.

تمامی قسمت های لپ تاپ های دل از نظر فنی و ساختاری در سطح بسیار بالایی قرار دارند و به همین دلیل است که بسیاری از مشتریانی که به دنبال دوام و کیفیت بالا در استفاده از لپ تاپ خود هستند به سمت برند دل روی می آورند.

کیبورد نیز یکی از قسمت هایی است که نقش بسیار مهمی در استفاده از لپ تاپ های دل ایفا می کند.

ساختار ارگونومیک در کنار جانمایی مناسب صفحه کلید و همچنین طراحی جذابی که برای این کیبورد ها در نظر گرفته شده است باعث می شود تا کاربران بتوانند با سرعت بالا و بدون کمترین خطا از این کیبورد ها برای تایپ استفاده کنند.

مشخصات فنی و تعمیر لپ تاپ دل studio 1558
خواندن

به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان هنوز هم برای انجام پروژه ها و یا پایان نامه های خود به سمت لپ تاپ های دل می روند.

هر چند کیبورد لپ تاپ های دل از کیفیت بسیار بالایی از نظر ساختاری و فنی برخوردار است اما در بسیاری از موارد نیز ممکن است دچار مشکلاتی شود.

مشکلاتی که ممکن است به دلیل عدم مراقبت درست از این قسمت بوده و باعث خراب شدن بخشی یا کل آن شوند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ دل در نمایندگی دل که با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته انجام می شود به شما کمک می کند تا همه مشکلات این قسمت را برطرف نموده و به راحتی دوباره بتوانید با همان کیفیت از لپتاپ خود استفاده نمایید.

تعمیر کیبورد آب خورده لپ تاپ دل

تعمیر کیبورد لپ تاپ دل

کیبورد ها به دلیل مکانی که دارند و نوع استفاده از آن ها بیشترین خط برای آب خوردگی در هنگام استفاده از لپ تاپ را دارند.

ممکن است به دلایل مختلف آب یا دیگر مایعات بر روی کیبورد شما ریخته شود و این یعنی در همان نگاه اول نگرانی بسیار زیادی برای شما به وجود می آید.

در صورتی که آب یا مایعات دیگری مانند روغن بر روی کیبورد شما ریخته شد، بهتر است در اولین فرصت مایعات را از روی کیبورد پاک کرده و آن را در جایی قرار دهید تا به سرعت خشک شود.

البته سعی کنید از رفتن آب یا مایعات به دیگر قسمت های لپ تاپ خود جلوگیری کنید.

آب خوردن کیبورد لپ تاپ می تواند بخشی یا کل آن را از کار بیاندازد.

مشخصات فنی و تعمیر لپ تاپ دل مدل 5593
خواندن

به شما توصیه می شود در صورتی که حجم آب خوردگی بالا است به هیچ عنوان دستگاه خود را روشن و تست نکنید و سریعاً آن را به نمایندگی دل ارجا دهید.

برای تعمیرات لپ تاپ دل در این مرکز ابتدا با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات فوق پیشرفته عملیات عیب یابی روی لپ تاپ شما انجام می شود تا قسمت های آسیب دیده به خوبی مشخص شوند و سپس براساس آن عملیات تعمیر لپ تاپ دل شروع می شود.

در برخی از موارد ممکن است که حجم آب خوردگی کیبورد و خراب شدن آن به قدری بالا باشد که ارزش تعمیر نداشته و یا اینکه اصلا قابل تعمیر نباشد.

به همین دلیل در این موارد باید کیبورد خود را تعویض کنید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی دل از کیبورد های اصلی برای تعویض کیبورد لپ تاپ دل استفاده می کند تا مشتریان دوباره بتوانند با همان کیفیت از لپ تاپ خود استفاده کنند.

ضرب خوردگی کیبورد لپ تاپ دل

تعمیر کیبورد لپ تاپ دل

یکی دیگر از موارد مهمی که در تعمیر کیبورد لپ تاپ دل به آن برخورد کرده ایم، صدماتی است که براساس ضرب خوردگی برای این قسمت به وجود می آید و بخشی یا کل آن را از کار می اندازد.

کیبورد لپ تاپ های دل از دوام بسیار بالایی از نظر جنس بدنه برخوردار است اما در بسیاری از موارد ممکن است جسمی به آن برخورد نموده و یا اینکه لپ تاپ بر روی زمین افتاده و باعث خراب شدن کیبورد شود.

در صورتی که یکی از دکمه ها کیبورد خراب شده باشد، هزینه زیادی متحمل نشده و مشکل به راحتی برطرف می شود.

تعویض تاچ پد لپ تاپ دل
خواندن

اما در صورتی که حجم خرابی بالا باشد باید کیبورد لپ تاپ را مانند زمانی که آب خوردگی اتفاق می افتد، تعویض کنید و این می تواند هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

البته تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی Dell با گارانتی معتبر تضمین می شوند تا مشتریان با خیال راحت در صورت بروز مشکل بتوانند آن را برطرف نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)